Tänane kuupäev Juul 16th, '18, 18:35

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Arutlus hääletuse ja logo teemal
PostitusPostitatud: Juun 9th, '09, 00:32 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Telefoni number: 53449661
Auto: Suzuki SJ413 90a, Land Rover Defender 110, 2000a
Autorite palvel jätame siis väikese modimise võimaluse logodele.Uusi ei lisa aga modidud logod tulevad hääletusele juurde.Hääletuse tüüp siis võimaldab oma häält muuta.Vaatame siis kas modidud logod on paremad....Hääletuse aega ei muuda.

.aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Logo hääletus.Teema läheb lukku 21.06 kell 23.59
PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 14:42 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Julgemalt julgemalt härrased.Registreerituid kasutajaid juba 46 aga hääletanud ainult 20.Ootaks ikkagi aktiivsemat osalemist.Ja praeguste tulemuste järgi saab siis Rommi endale kasti õlut välja teha :lol: Aga võin ulatada oma abistava käe kui ise ei suuda enam õlut juua. :givemebeer:

.aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 18:41 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Pagan küll, vaatan neid viimaseid logo visandeid ja hakkab tunduma nagu oleks tegemist plagiaadiga . Minu logo "suzuke offroad team" on ammu enne seda nagu tehtud ja pagana pihta kohe väga sarnane. :evil: see tähendab , et mina ei saanud kohe kindlasti seda kuidagi kopida . Ma pole oma ideed ka nagu kellegile müünud . Seega olen nende viimaste variantide täielik vastane. Andke andeks aga tõesti kui pole tegemist idee vargusega siis on loll kokku satumus, kuid siiski on minu logo juba ammu enne seda siin tehtud ja kasutusel. Pole nõus sellise variandiga. Sorry mehed.
Ma palun need kaks viimast kohe kindlasti valikust eemaldada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 19:52 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

Auto: SJ413 cabrio / Jeep Cherokee XJ
heinza kirjutas:
Pagan küll, vaatan neid viimaseid logo visandeid ja hakkab tunduma nagu oleks tegemist plagiaadiga . Minu logo "suzuke offroad team" on ammu enne seda nagu tehtud ja pagana pihta kohe väga sarnane. :evil: see tähendab , et mina ei saanud kohe kindlasti seda kuidagi kopida . Ma pole oma ideed ka nagu kellegile müünud . Seega olen nende viimaste variantide täielik vastane. Andke andeks aga tõesti kui pole tegemist idee vargusega siis on loll kokku satumus, kuid siiski on minu logo juba ammu enne seda siin tehtud ja kasutusel. Pole nõus sellise variandiga. Sorry mehed. Ma palun need kaks viimast kohe kindlasti valikust eemaldada.

Kõnealused 2 tegin mina ja suzukese logo küll enda meelest varem näinud pole. Viltune kiri Suzuke on küll autolt tuttav. Ma loodan, et siinjuures ei peeta sarnasuseks sõna SUZUKI kasutamist. Palun kas võiksid siia postitada oma logo, et siis segaduste vältimiseks avalikult võrrelda neid omavahel. Liigse sarnasuse korral on ju ka endapoolne huvi eemaldada need logovalikust. Mingit pahatahtlikku ideede kopeerimist siin küll ei toimunud. Ehk siis kõigepealt tahaks näha Teie suzukese logo ja liigse sarnasuse korral läheb loomulikult läheb nende 2 variandi kasutamine küsimärgi alla :)

Tegemist EI OLE kindlasti mitte idee vargusega... katsuks nüüd ikka rahu ja mõistmise sälitada. Seda enam, et logo on alles valimisel. Väga hea kui taolised asjad enne välja tulevad kui logod juba autodel.

peace,
rommi

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 21:50 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Heinza teami logo siis siin.

Manused:
suzuke1(1).jpg
suzuke1(1).jpg [ 31.72 KB | Vaadatud 20399 korda ]

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 21:54 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

Sarnasus fontides on tõesti olemas - aga MILLISEID IDEID täpselt seal siis varastatud on? :D

Manused:
suzuke1.jpg
suzuke1.jpg [ 31.72 KB | Vaadatud 20241 korda ]
zuki.png
zuki.png [ 19.08 KB | Vaadatud 20232 korda ]

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 22:03 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Mul ei ole täit logo pakkuda hetkel aga lisa mõttes siis sinna juurde samas tehnikas üles 4x4 ja alla offroad team. Täis logo on ikka kohe väga sarnane . See et sa oled tähed tsipa jämedamad ja sirgemad teinud on üld joon siiski minu logole väga sarnane .

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 22:07 
Eemal
kollane vöö
Kasutaja avatar

Auto: Vitara
See selleks, aga miks oli vaja tulemused nullida? :o

Ise plagiaati ei näe, kuna see mida tahetakse logoga öelda on ju hoopis midagi muud.
See on samahea , et kõik logo mis on Arial fondiga tehtud (tavaline kirjastiil) ja omavad mõningaid samu tähti logo nimes, siis on tegu kohe plagiaadiga ? :eek:

See minu isiklik arvamus, ja vaidlema ka ei taha hakata, eks on vaataja silmades asi kinni rohkem, võibolla olen mina liiga pime.

Aga see selleks taas, kui tõesti leiate, et tegu plagiaadiga, siis vähemalt pikendaks logode hääletus/esitus tähtaega, kuna kui eemaldada rommi logo, siis jääb küll valiku võimalus väga kesiseks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 22:12 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Logode nullimine juhtus lihtsalt inimlikust eksitusest ühe logo lisamisel.Tegelikult tahaks Heinza täis logo näha siis saaks asja selgeks.Pikendada väga hääletust ei tahaks kuna rahvas tahab juba suvesõidule uute logodega minna :driving:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 22:22 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Homme saadan ka täis logo. Mul seda kodu arvutis lihtsalt pole.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 14th, '09, 22:36 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

heinza kirjutas:
Mul ei ole täit logo pakkuda hetkel aga lisa mõttes siis sinna juurde samas tehnikas üles 4x4 ja alla offroad team. Täis logo on ikka kohe väga sarnane . See et sa oled tähed tsipa jämedamad ja sirgemad teinud on üld joon siiski minu logole väga sarnane .

No asi ongi selles, et mina Suzukese täis logo varem näinud pole. Niipalju kui piltidel ja paaril sõidul näinud, meeles oli ainult kiri "suzuke".
Kokkuvõttes, mingist mahategemisest või plagiaadist on siin natuke palju rääkida. Nõus, et kirjastiilid on sarnased (kuid mitte samad). Kujundusest ja kreatiivsusest ei saa kummagi logo puhul väga rääkida. Need on lihtsalt KIRJAD, mis on sarnase fondiga ja kogu lugu. Sellega olen ma ka väga nõus, et kui nüüd Suzuke peale sama shriftiga 4x4 ka kirjutada siis tekib kokkuvõttes tõesti kaks väga sarnast logo millel on vaid 1 tähe erinevus ja väike vahe fondis.
Kokkuvõttes - kuna Suzukese logo oli siiski ennem olemas siis mina olen selle poolt, et jätame minu variandid välja. Proovin hoopiski veel kiiresti midagi muud välja pakkuda. Isiklikult annan hääle Leonidi omale, mis mulle on algusest peale rohkem meeldinud. Lisaks on seda märksa lihtsam kleebisest teha.

rommi

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 15th, '09, 00:26 
Eemal
Admin

juhul, kui hääletusele lisada/maha võtta mõni logo, siis tulemused nullitakse automaatselt foorumi poolt.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 15th, '09, 16:22 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Auto: Suzuki sj413
Rommi, tee samasugune nagu sul on juba, aga lihtsalt teises kirjastiilis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Juun 15th, '09, 17:17 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

Raimz kirjutas:
Rommi, tee samasugune nagu sul on juba, aga lihtsalt teises kirjastiilis.

Teen... ja võtan enda logo maha praegu. Täna õhtul on logode esitamise viimane tähtaeg kui keegi peaks veel tahtma muuta midagi. Saadetakse ka vastav meil kõigile.

rommi

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Arutlus hääletuse ja logo teemal
PostitusPostitatud: Juun 15th, '09, 17:25 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Hääletus siis avatakse õhtul uuesti.Kellel veel mingeid ideid siis paluks mulle mailile saata (kert@4x4suzuki.ee) ja lisame siis hääletusele juurde. Niikauaks siis kannatust.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 15 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid