Tänane kuupäev Nov 21st, '17, 02:43

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Jimny 4WD tuli vilgub
PostitusPostitatud: Okt 2nd, '09, 20:58 
Eemal
roheline vöö

Auto: Jimny
Leidsin ennast ootamatult vihmase aasa pealt :( ja nelivedu ei soovinud minuga koostööd teha. 4WD tuli hakkab mõni hetk peale sisse lülitamist vilkuma. Korduv lülitamine ei päästa. Masin aastast 2003 lülitus toimub kangiga. Kunagi garantii ajal on esindus sellega tegelenud. Kas keegi oskab aidata. Ise päris kobakäpp ei ole aga kas on mõtet ise mässama hakata või on targem esindusse minna. :question:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Jimny 4WD tuli vilgub
PostitusPostitatud: Okt 2nd, '09, 22:03 
Eemal
kollane lai vöö

Telefoni number: 5273429
Auto: Jimny 2000
Huvitaks mindki see teema, kuna mu Jimnyl hakkas ka 4wd tuli vilkuma, kuigi ma ei täheldanud et nelivedu tegelikult ära kadus. Kõik nagu toimis. Ootaks ka vastuseid mis targemad, kogenenumad selle kohta arvavad?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 5th, '09, 18:39 
Eemal
roheline vöö

Auto: Jimny 2002
Ja mind huvitaks et kui olen vahetanud autohubid manuaalide vastu et kas on võimalik panna 4WD tuld põlema kui nelivedu sees. Hetkel ta lihtsalt vilgub. Kuna ühel päeval nelivedu lihtsalt ei toiminud siis sai peale vea otsingut, mida ei leidnud, manuaal hubid pandud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 8th, '09, 23:44 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Telefoni number: 53449661
Auto: Suzuki SJ413 90a, Land Rover Defender 110, 2000a
vigur4x4 kirjutas:
Ja mind huvitaks et kui olen vahetanud autohubid manuaalide vastu et kas on võimalik panna 4WD tuld põlema kui nelivedu sees. Hetkel ta lihtsalt vilgub. Kuna ühel päeval nelivedu lihtsalt ei toiminud siis sai peale vea otsingut, mida ei leidnud, manuaal hubid pandud.
See küsimus huvitab mindki.Oleks ju hea kui sisse lülitades põleks mitte ei vilguks.

.aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 10th, '09, 03:58 
Eemal
roheline vöö

Kulutasin natuke TOPAUTO lävepakku ja ei oldud minuga sugugi kitsid informatsiooni jagama(meeldivalt üllatunud). Päris mõraga vend ei ole, auto alla ronin kohe kui tõstuk vabaneb, kuid prooviks mõned loogilised oletused teha. Diagnoosiks pandi kohe vaakumi leke, iseasi on see kus see leke asub. Kuna mina põllult minema ei saanud on minul leke enne hube või hubide juurest. Täna sain voolikuid nibides 4veo isegi korraks sisse. Kui esisilla rattalaagritel on kasvõi väike lõtk on sealt leke kiire tulema (laagrivahetus A varuosa ca 1200 pluss tihendid B varuosa ca 700 koos tihenditega)(ise kahtlustan paremat rattalaagrit, häält ei tee aga tunne on selline). Kui viga on hubi membraanis siis pidi olema odavam panna manuaalid ca 2500 komplekt, kui tegu puhtalt metsa masinaga, siis soovitati päris lukku panna. Katsun ise asja uurida kui aega saan aga väga optimistlik ei ole.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 10th, '09, 04:11 
Eemal
roheline vöö

enx kirjutas:
Huvitaks mindki see teema, kuna mu Jimnyl hakkas ka 4wd tuli vilkuma, kuigi ma ei täheldanud et nelivedu tegelikult ära kadus. Kõik nagu toimis. Ootaks ka vastuseid mis targemad, kogenenumad selle kohta arvavad?

Kui 4WD toimib siis arvan et, andur, mis on alles peale hube, jukerdab või on vaakumi leke pärast hube. Tõstsin endal natuke voolikiud ringi ning tuld ning selle andurit on väga lihtne petta.Manuaal hubide vendadele pakuks, et kui kogu süsteemi välja ei lõhkunud peaks olema võimalik tuli põlema panna (pusin natuke ja annan lähi nädalatel teada).

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 10th, '09, 05:23 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Telefoni number: +3725090044
Auto: Suzuki Jimny JXL
Minu omal ei põle 4wd tuli enam ammu, aga nelivedu lülitub kenasti ning aeglusti kah. Esiratta laagreid on vahetatud aegade jooksul mitu korda, need on lekkinud ka mingil hetkel. Praegu on üsna hiljuti vahetatud.
Samas on mul olnud viimasel ajal probleeme väga lihtsatest kohtadest äratulekuga, nagu kergelt liivane pinnas jne. Masin seisab, jalad laiali, nagu jonnakas eesel, ega liigu kuhugi. Nelivedu justkui oleks, aga jõudu pole.
Isegi keskkonnainspektori eest ei saand tavaliselt rannaliivalt minema, kui käisin mere ääres pildistamas ja trahv tuli poolteist kilo ära nagu naksti. Hea inspektor oli, sikutas mind ära sealt. Tundub, et mingi kotermann on sees, aga ise otsida ei oska. Rehvid on all korralikud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 10th, '09, 18:43 
Eemal
kollane lai vöö

artur kirjutas:
enx kirjutas:

Kui 4WD toimib siis arvan et, andur, mis on alles peale hube, jukerdab või on vaakumi leke pärast hube. Tõstsin endal natuke voolikiud ringi ning tuld ning selle andurit on väga lihtne petta.Manuaal hubide vendadele pakuks, et kui kogu süsteemi välja ei lõhkunud peaks olema võimalik tuli põlema panna (pusin natuke ja annan lähi nädalatel teada).

Uups! Minu viga. Unustasin mainimata et mul ka manuaalsed hubid :oops: Seega polegi muud probleemi kui ta lihtsalt vilgub. Aga eks anna teada jah kuidas ka manuaalsete hubide korral see tuli põlema saada.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 10th, '09, 18:56 
Eemal
kollane lai vöö

jimny kirjutas:
Minu omal ei põle 4wd tuli enam ammu, aga nelivedu lülitub kenasti ning aeglusti kah. Esiratta laagreid on vahetatud aegade jooksul mitu korda, need on lekkinud ka mingil hetkel. Praegu on üsna hiljuti vahetatud.
Samas on mul olnud viimasel ajal probleeme väga lihtsatest kohtadest äratulekuga, nagu kergelt liivane pinnas jne. Masin seisab, jalad laiali, nagu jonnakas eesel, ega liigu kuhugi. Nelivedu justkui oleks, aga jõudu pole.
Isegi keskkonnainspektori eest ei saand tavaliselt rannaliivalt minema, kui käisin mere ääres pildistamas ja trahv tuli poolteist kilo ära nagu naksti. Hea inspektor oli, sikutas mind ära sealt. Tundub, et mingi kotermann on sees, aga ise otsida ei oska. Rehvid on all korralikud.

Kõlab ikkagi vaakumi lekke järgi ju. Küll sõidetud igasugu liivade peal mere ääres :oops: ja ka korralik rehv all. Pole küll probleeme esinenud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 11th, '09, 20:19 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

4WD tule põlema jätmine pole probleem kui on manuaalsed hubid juba otsas. Vaakumipaagist raamile tulevad torud tuleb omavahel kokku panna miski voolikuga nii, et leket poleks ja tuli jääb kenasti põlema. Kogu esisillal ja sinna suunduvad torud koristage tülinast ära kuni torudeni mis lääba otsa juures on. Sinna pangegi toru-vooliku jupike kahe toru vahele. Praktikas töötas kohe väga kenasti kuni ma kogu selle vaakumi eraldasin auto küljest. :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 12th, '09, 23:41 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

Telefoni number: 526 5874
Auto: Suzuki SJ410
Mis te siis niimoodi rannas peate sõitma :evil:
Ise teeme oma maine...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 12th, '09, 23:57 
Eemal
kollane lai vöö

tarmo kirjutas:
Mis te siis niimoodi rannas peate sõitma :evil:
Ise teeme oma maine...

Juhuslikult kalamees ka väheke ja on tulnud selliseid olukordi ette kus on vaja lihtsalt paat vette lasta. :wink:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Veebr 2nd, '10, 13:25 
Eemal
roheline vöö
Kasutaja avatar

Auto: Jimny 98
ei saa keelest eriti aru, aga tundub et õige värk:
http://www.bigjimny.com/images/document ... system.pdf
Ühest asjast sain aru, väike õhufilter vaja ära pesta. Proovin.
Hästi hea oleks muidugi, kui saaks terve tõlgitud versiooni.
Proovisin google "tõlgi see leht" no kamoon :D

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 13 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis