Tänane kuupäev Okt 22nd, '18, 22:29

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Jimny puterdab
PostitusPostitatud: Aug 15th, '10, 19:16 
Eemal
kollane lai vöö

Telefoni number: 5273429
Auto: Jimny 2000
Selline mure siis, et vahest masin sureb tühikäigul välja. Töötab nagu kõik okeilt varem ja niikui jääd kohapeale seisma siis tühikäigul sureb välja, aga mitte alati. Annad starterit uuesti siis, vahest läheb korralikult käima, vahest läheb ainult 1-2 pütiga puterdades tööle ja siis gaasiga meelitades lõpuks tulevad teised pütid ka järgi. Arvasime, et viga äkki küünaldes, ja kuna metsas ronimine oli just pooleli, siis võtsime mingi teise auto pealt teised küünlad aga täpselt sama pull kordus ikkagi :( Mis veel tähele panin, et kui maanteel sõitsin ja siis seisma jäin polnud midagi, aga just metsas aeglusti sees ja koormus järgi, hakkas puterdama.
On keegi varem sellise jamaga kokku puutunud? On kellegil ideid, mis viga võiks olla, kust otsima hakata?

Ette tänades
Hendriko

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Jimny puterdab
PostitusPostitatud: Aug 16th, '10, 05:16 
Eemal
kollane lai vöö
Kasutaja avatar

Auto: SJ413 cabrio / Jeep Cherokee XJ
Tsekka elektriasjad kõik üle (jagaja, pool) Näiteks tuttava samukal oli üks küünlajuhe halva ühendusega. Madalal pöördel oli säde nõrk ja peksis küünla märjaks. Küünlajuhtme vahetamise järel töötas nagu loom. Aga see ainult 1 variant, kindlasti on seal veel võimalikke muresid :)

Siis veel, kas jahutusvedelik on ilusti alles? Kuumaks ei lähe ja välja ei aura?

tervitused san franciscost :)
rommi

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Aug 16th, '10, 08:20 
Eemal
kollane lai vöö

Jahutusvedelik kõik ilusti alles, aga kuumaks läheb küll, nii et kätt ei saa kapoti peale pannagi, kuigi temperatuuri näidik salongis poole peal. Pole mina näinud, et see näidik üle poole tõuseks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Sept 16th, '10, 14:34 
Eemal
kollane lai vöö

Sai siis autoga diagnostikas käidud esinduses. Mõõtsid kõik kütte surved ja silindri surved üle - õeldi, et kõik on väga hea. Ka arvuti käis järgi ja mingeid vigu nad ei leidnud. Ainuke asi mida nad ütlesid, et visuaalsel vaatamisel on näha, et mingi hetk on 1 süütepoolidest üle lõõnud(et jäljed on peal), aga kontrollimisel olid korras. Üks tuttav endine võistleja ütles, et metsa autol see üsna tavaline asi, et süütepoolid võivad üle lüüa aga, et küünlajuhtmete lutudesse määret ja süütepoolid õliga kokku määrida ja nii päästab mõneks ajaks. Sai siis nii toimitudki, aga ei miskit - ikka sama. Küünlajuhtmed ja küünlad vahetasin enne seda juba ära.
Nüüd olen täheldanud veel seda, et pole selline jama ainult metsas aeglustiga, vaid ka näiteks pikalt esimese - teise käiguga haagist järgi vedades( mereääres paati vedades). Põõrded hakkavad järsku kõikuma ja sureb välja. Teed suitsu ära ja läheb jälle tööle. Süütepoolid üsna kallis lõbu, et tormata neid kohe uusi ostma. Nagu ma varasemas postituses kirjutasin siis temperatuuri näidik salongis näitab ainult poole peale ja masin ka nii kuumaks küll ei lähe, et vesi keeks. Aga see suitsu tegemise paus viitab sellele, et midagi nagu jahtuks vahepeal maha, et siis uuesti käivitub.
On kellegil mingeid ideid?

Ette tänades:
Hendriko

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Sept 18th, '10, 12:58 
Eemal
roheline vöö

Auto: Jimny 2002
Mul oli midagi analoogset nagu sul ja põhjus oli lihtne - kui geneka rihma pingutasin siis olin teinud selle all olevale vända andurile viga ja ta paigast nihutanud. Võtsin anduri lahti ja panin uuesi kokku ja töötab ilusti mingi aastake juba.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Sept 24th, '10, 11:04 
Eemal
kollane lai vöö

vigur4x4 kirjutas:
Mul oli midagi analoogset nagu sul ja põhjus oli lihtne - kui geneka rihma pingutasin siis olin teinud selle all olevale vända andurile viga ja ta paigast nihutanud. Võtsin anduri lahti ja panin uuesi kokku ja töötab ilusti mingi aastake juba.

Sul on see 60-ne kilovatine ketiga mootor jah?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Okt 19th, '10, 12:11 
Eemal
roheline vöö

Auto: Jimny 2002
enx kirjutas:
Sul on see 60-ne kilovatine ketiga mootor jah?

Mul jah 60KW ja ketiga 2002 aasta.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Veebr 20th, '11, 22:49 
Eemal
kollane lai vöö

Viga siis üles leitud. Nukkvõlli andur ära vahetatud ja nüüd 2 päeva metsas käidud ja puterdamine kadunud. :D

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid