Tänane kuupäev Juun 22nd, '18, 15:08

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 24 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Vitaraga ujumine
PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 02:20 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Telefoni number: 53449661
Auto: Suzuki SJ413 90a, Land Rover Defender 110, 2000a
Kui keeruline põhjamatti eemaldada on? Kui väga pole siis soojapuhur sisse koos niiskuse eemaldajaga.

.aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 02:43 
Eemal
kollane vöö
Kasutaja avatar

Auto: Vitara
Kert kirjutas:
Kui keeruline põhjamatti eemaldada on? Kui väga pole siis soojapuhur sisse koos niiskuse eemaldajaga.

Hmm see eeldaks istmete välja kruvimist + hunnik liiste, keskkonsool.

Kuna auto igapäeva liikur siis selle tegemiseks aega pole.
Pigem hunnikute viisi ajalehti, paremat ei oska ma küll välja mõelda.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 02:45 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Aga kasuta siis lisaks veel soojapuhurit ja kindlasti niisuke imurit. Kus muidu autot hoiad? Sees või väljas? Kui garaazis siis jäta aknad natuke lahti, läheb niiskus kiiremini välja.

.aga ma ikka ootan vist ära, tehnika areneb nõnna kiiresti et raudselt on aasta pärast juba väljas 8D ekraanid, need on märksa vingemad. Ühendad sinna külge üle värskeima 7G mobiilvõrgu oma uusima MP12-pleieri ja vaatad sealt vana head 1. põlvkonna porri.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 03:02 
Eemal
kollane vöö
Kasutaja avatar

Kert kirjutas:
Aga kasuta siis lisaks veel soojapuhurit ja kindlasti niisuke imurit. Kus muidu autot hoiad? Sees või väljas? Kui garaazis siis jäta aknad natuke lahti, läheb niiskus kiiremini välja.

Väljas seisab ikka, niiskuseimurit mul ei ole :(

Ise mõtlesin mingi veekindla tolmuimeja otsida, ja sellega vaipa kuivemaks tõmmata, siis ajalehed.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 03:07 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Selle ajalehe varjandiga ilmselt jäädki eemaldama seda niiskust. Imuri mõte on selles, et see niiskus mis mis mattidest eemaldub ei koguneks näiteks istmetesse ja lae polstrisse. Imureid rendivad kõik suuremad tööriista laenutus ettevõtted ja ei tohiks ka eriti kirves olla. Ja soojapühur lükka kah ikkagi taha. Praegu meil juba suht jahedad ilmad (vähemalt minul akna taga juba kerge miinus) ja kardan, et lihtsalt imemisega sa ei pääse.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 11:56 
Eemal
roheline vöö

Telefoni number: 5065671
Auto: suzuki jimny
Mu eelmine Suzuki oli väike soft top Vitara. Ise olin hooletu ja liiga usaldav ning jätsin võtmed pahaaimamatult kaminaäärele. Poisiraisk(13 oli ta siis) arvas, et ju need tema jaoks sinna jäeti ja otsustas Vääna-Jõesuu randa safarile minna. Kui ma peale tööd sündmuskohale kohale jõudsin, olid uksed pärani ja laine käis täie hooga uksest sisse. Pika pusimise peale sain auto kätte, lasin suurema vee välja nõrguda, ning sõitsin koju. Seal ootas ees täielik seebi-magevee pesu. Ć•igemini mina libistsin õlut, paharet pesi poole ööni merevett välja. Kõik istmed ja põranda matid said eemaldatud ja soolane vesi välja pestud. Hilisematest komplikatsioonidest võiks selle merevee kaela ajada kütusepumba juhtme läbimädanemise, muid jamasid ei kaasnenud.
Korra olen ka ise suht sügavale vette sattunud. Eessõitev kõrgeks tõstetud Rocky lõhkus sügava, metsateel oleva lombi pealt jää, pahaaimamatult sõitsin sinna sisse ja olin esituledeni sees. Viis-kuus korda edasitagasi hoovõttu ning välja ta ronis. Jääkamakad lõhkusid tagastange ja esiratta ventiili. Mingeid veekahjustusi ei tekkinud. Kokkuvõtteks, ujub küll, katsetage aga julgesti :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 12:04 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Selliste jamade pärast mina oma autost põhjamati suure kaarega minema viskasingi :twisted:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 15:19 
Eemal
kollane vöö
Kasutaja avatar

Kert kirjutas:
Selliste jamade pärast mina oma autost põhjamati suure kaarega minema viskasingi :twisted:

Igapäevaliikurist? :eek:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: Dets 7th, '09, 17:42 
Eemal
Sirguv Noor Samurai

Jah plaan ka sellega igapäevaselt liikuda. Minu teada läks ka Rommi seda teed.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 24 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid